Upratovanie firiem

Spoločnosť Expressclean ponúka upratovacie služby pre firmy v Bratislave a okolí. Sme schopní reagovať na každú požiadavku klienta v oblasti pravidelného a jednorazového upratovania firiem v Bratislave. Pre našich klientov poskytujeme tieto upratovacie činnosti: 

  • upratovanie bytových domov
  • upratovanie firiem
  • upratovanie priemyselných hál
  • kolaudačné upratovanie
  • tepovanie
  • parné čistenie
  • dezinfekcia ozónom a iné

Naše motto: "nemohol by to urobiť niekto iný? Expressclean to urobí za vás", hovorí samé za seba. Našim cieľom je odbremeniť vás od starostí s upratovaním vašej firmy, prípadne bytového domu rýchlo a bez starostí.

Upratovacia spoločnosť Expressclean prevezme všetky vaše problémy s upratovaním do svojej starostlivosti, pretože máme všetko potrebné nato, aby sme tieto úlohy zvládli rýchlo, kvalitne a za rozumnú cenu a vy sa tak môžete sústrediť na iné dôležité úlohy, ktoré sú podstatné pre rozvoj vašej spoločnosti. 

Prečo práve Expressclean?

Upratovacia spoločnosť Expressclean poskytuje upratovacie služby už od roku 2014. Jedným z hlavných segmentov poskytovaných služieb je upratovanie firiem v Bratislave a okolí.

Firmy sa často stretávajú s upratovacími spoločnosťami, pre ktoré pracujú nedôveryhodné osoby. To sa spoločnosti Expressclean stať nemôže. Naša firma je menšia rodinná firma, čo znamená že si vážime každú spoločnosť, ktorá do nás vloží dôveru. Tým nám dajú možnosť dokázať, že byť malou upratovacou firmou nemusí byť vždy nevýhodou. Vďaka tomu vie na všetko dohliadať samotný majiteľ spoločnosti, ktorý si potrpí na detaily a na pefektne odvedenú prácu.

Strojové vybavenie

Všetky upratovacie práce vykonávame s profesionálnymi strojmi značky Kaercher. Tieto výkonné a spoľahlivé stroje nám v spojitosti s vyškolenou pracovnou silou a správne zvolenými čistiacimi prostriedkami pomáhajú zabezpečiť perfektný výsledok upratovania firiem v Bratislave a okolí.

Čistota pracovného prostredia na prvom mieste

Upratovanie firiem v Bratislave a okolí sme schopní zabezpečiť pravidelne alebo jednorazovo. 

Pravidelné upratovanie sa vykonáva vo vopred dohodnutých časových intervaloch. Rozsah pravidelného upratovania je od pravidelného - každodenného, až po jednomesačné. Samozrejme, čím vyššia frekvencia, tým nižšia je cena za každé jednotlivé upratovanie a naopak, cena sa zvyšuje s nižšou frekvenciou upratovania.

Jednorazové upratovanie je upratovanie, ktoré sa vykonáva nárazovo. Väčšinou ide o kolaudačné upratovanie budovy, prípadne o upratovanie v priestoroch kde sa dlhší čas nevykonávalo žiadne upratovanie. 

Je jedno, aká je vaša špecializácia. Upratovacie služby zabezpečujeme pre obchodné a komerčné priestory, výrobné haly, súkromné ambulancie, stavebné spoločnosti, fitness a wellness centrá, priemyselné objekty, ambasády a zastupiteľstvá, skladové priestory a v neposledom rade aj pre kancelárske a administratívne priestory. 

Čistota, príjemná vôňa a spokojný zákazník. To je to, čo si predstavujeme pod pojmom dobre odvedená práca.