TEPOVANIE

Upratovacia spoločnosť Expressclean vám ponúka tepovanie sedačiek, postelí, matracov, gaučov, kresiel a áut v Bratislave a okolí. Zabezpečíme aj čistenie kožených sedačiek prípadne kresiel, samozrejme aj s adekvátnou impregnáciou daného materiálu.

Prečo tepovať?

Tepovanie sedačiek, kobercov a všetkého vyššie uvedeného nemá len estetický efekt, ktorý býva väčšinou dôvodom, prečo sa zákazník rozhodne pre využitie našich služieb, ale taktiež plní nenahraditeľnú úlohu pri adekvátnej dezinfekcii daného povrchu, čo nás privádza k samotnej podstate tepovania sedacích súprav a kobercov, teda k odstráneniu rôznych organizmov ako sú roztoče a ich výlučky, baktérie, vírusy a iné.

Proces tepovania

1. Na začiatku na znečistenú plochu nanesieme vlažnú vodu zmiešanú so špeciálnym čistiacim prostriedkom, ktorý sa vpije do čalúnenia a začne pôsobiť na špinu a alergény tým, že ich na seba naviaže.

2. Následne sa použitá emulzia vysaje tepovacím prístrojom, ktorý okrem vody a čistiaceho prostriedku odstráni z čalúnenia aj naviazanú špinu, roztoče a alergény všetkého druhu.

Dezinfekciou povrchu máme na mysli zbavenie sa všetkého, čo sa v čalúnení nachádzať nemá. Hovoríme hlavne o roztočoch a odpade, ktorý po sebe zanechávajú, o alergénoch, plesniach a nemôžeme opomenúť ani nežiadúce pachy, ktoré po tepovaní bývajú takmer vždy minulosťou.

Tepovanie kobercov v Bratislave vykonávame buď profesionálnym tepovačom značky Kärcher alebo tepovacím automatom s rotačnou kefou, ktorý dokáže odstrániť aj veľmi odolné nečistoty z vlákien, ktoré následne aj narovná, takže koberec ostáva po tepovaní ako nový, s narovnaným vlasom a oživenými farbami s vôňou citrusov.

Tepovanie sedacích súprav a stoličiek v Bratislave a okolí sa vykonáva podobne ako pri kobercoch s profesionálnym tepovačom Kärcher, avšak s rozdielnou násadou, ktorá je na sedacie súpravy špeciálne upravená. Taktiež disponujeme násadou na úzke priestory, vďaka ktorej dokážeme vysať zbytky vody aj z neprístupných priestorov sedacej súpravy, prípadne kresiel a stoličiek.

Vykonávanie tepovania sa odporúča aspoň 2x ročne, či už je váš koberec prípadne sedačka špinavá od škvŕn, alebo nie je.

Všetky organizmy žijúce v akomkoľvek čalúnení môžu mať z dlhodobého hľadiska a počas dlhodobého vystavenia týmto organizmom za následok tvorbu alergií a iných chorôb hlavne u detí. Preto nám záleží na tom, aby sme tepovanie sedačiek, kobercov a iných povrchov vo vašej domácnosti vykonávali profesionálne. S profesionálnymi strojmi Kärcher, s obsluhou ktorá vykonáva tútu činnosť viac ako 4 roky máte istotu, že tepovanie bude vykonané s najvyššou možnou odbornosťou a so šetrným prístupom k ošetrovaným materiálom.

Tepovanie vykonávame v Bratislave a okolí, stačí sa objednať cez objednávkový formulár, prípadne zavolať na telefónne číslo uvedené na stránke a my sa postaráme o zvyšok. 

Spoľahlivosť a spokojnosť zákazníka je našou prioritou.