PARNÉ ČISTENIE

Parné čistenie je ekologické čistenie povrchov parou, bez použitia chemikálií. Čistenie parou vás zbaví až 99,99% baktérií.

Čistenie parou je skvelou alternatívou k bežnému spôsobu čistenia za pomoci chemických čistiacich prostriedkov. Navyše parným čističom dokážete vyčistiť takmer všetky povrchy vo vašej domácnosti. Parné čistenie má mnoho výhod, po ktorých odhalení sa budete pýtať, prečo ste tento spôsob čistenia v domácnosti nepoužívali už skôr.

Prečo používať parný čistič?

  • parné čistenie je ekologické, bez použitia akýchkoľvek chemikálií
  • parný čistič používa paru s teplotou až 160 stupňov na dosiahnutie čistoty takmer každého povrchu v domácnosti
  • para sa odparuje rýchlejšie ako voda, takže povrchy schnú rýchlejšie
  • s parným strojom máte prístup aj na inak neprístupné miesta, vďaka silnému tlaku pary
  • odstraňuje aj ťažko odstrániteľné materiály, ako napríklad žuvačky, prípadne lepidlá a iné

Čo možno s parou čistiť?

S parou je možné čistiť takmer všetky povrchy v domácnosti, ako napríklad linoleum, drevené podlahy, kamenné dlažby, drevené alebo kovové zábradlia, obklady všetkého druhu, nábytok, zrkadlá, okná, žalúzie a mnohé iné

Význam parného čistenia

Parné čistenie pracuje s parou pri teplote 160 stupňov, čo znamená, že na akomkoľvek povrchu na ktorom paru použijete para ničí takmer všetko, čo s ňou príde do styku od baktérií, cez plesne, vírusy, roztoče a iné. Nemožno opomenúť ani vysokú účinnosť parného čistenia pri čistení mastnoty v kuchyni, vodného kameňa a usadením v kúpeľni a nečistôt na toalete.

Parný čistič si poradí s väčšinou nečistôt. Parné čistenie by malo byť neoddeliteľnou súčasťou v domácnosti, kde je požiadavka na čistotu s ohľadom na alergény. Pokiaľ máte doma alergika, parné čistenie je odpoveďou na všetky vaše problémy. Para totiž odstraňuje až 99,99% alergénov a baktérií, ktoré do domácnosti nepatria.

Pokiaľ sa vám parné čistenie pozdáva, neváhajte nás kontaktovať. Parné čistenie v Bratislave a okolí vykonávame 7 dní v týždni, tak neváhajte a kontaktujte nás a určite vám ponúkneme vhodný termín na vykonanie parného čistenia.