UPRATOVANIE BYTOVÝCH DOMOV

V spoločnosti Expressclean rozumieme, aké náročné môže byť upratovanie bytových domov v Bratislave. Vysoká prašnosť, smog, málo zelene, to všetko vplýva na čistotu bytových domov v Bratislave. Upratovaniu bytových domov v Bratislave a okolí sa venujeme od roku 2016, takže vieme, akú starostlivosť Váš bytový dom potrebuje. Bežné každodenné činnosti vytvárajú veľký tlak na opotrebovanie priestorov a materiálov bytového domu. Práve preto si tieto spoločné priestory vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Vďaka včasnej starostlivosti dosiahnete počas mnohých rokov minimálne opotrebovanie použitých materiálov. Zníženie opotrebenia a lepší vizuálny dojem dosiahnete vykonávaním nasledovných činností v pravidelných intervaloch:

  • 1x ročne voskovanie podláh (podľa potreby aj 2x ročne)
  • dôraz na pravidelné a 100%-né čistenie priestorov
  • impregnácia kobercových častí 1x ročne (pokiaľ sa v bytovom dome nachádzajú)
  • dôraz na čistenie rohov a škár, kde sa časom môžu vytvárať plesne
  • 2x ročne umývanie okien
  • vysávanie
  • mokré umývanie mikrovláknovým mopom
  • umývanie stien
  • umývanie okenných výplní dverí


Všetky tieto činnosti a mnohé ďalšie pre Vás vieme zabezpečiť. Používame len osvedčené pracovné pomôcky, stroje značky Kärcher a iné profesionálne vybavenie pre upratovacie firmy.

Nechcete aby bola Vaša návšteva rušená nečistotami spôsobenými neodborným upratovaním? Spoľahnite sa na Expressclean a už nikdy nebudete musieť podobné problémy riešiť.


Každý, kto vstúpi do bytového domu si vytvorí prvý dojem počas niekoľkých sekúnd. Vďaka upratovacej spoločnosti Expressclean sa budú navštevy a potencionálni nájomníci cítiť pohodlne a nerušene. Príjemná vôňa efekt čistoty bytového domu ešte znásobí.

Kde upratujeme?

Upratovacia spoločnosť Expressclean sa venuje upratovaniu bytových domov v Bratislave a okolí. Pod okolím rozumieme okruh +-50km od Bratislavy. Upratovanie bytových domov sme schopní zabezpečiť napríklad v mestách a obciach ako Šamorín, Dunajská streda, Miloslavov, Alžbetin dvor, Kvetoslavov, Štvrtok na ostrove, Senec a iné.

Spoľahlivá a profesionálna starostlivosť o budovy

Nájsť upratovaciu spoločnosť, ktorá dokáže udržať spoločné priestory bytového domu čisté môže byť v dnešnej uponáhľanej dobe výzvou. S vysokou premávkou v bytovom dome sa musí týmto priestorom venovať zvýšená opatera, inak časom materiály degradujú a stratia svoj pôvodný lesk a účel. Spoločnosť Expressclean Vám pomôže udržať bytový dom plný lesklých podláh, čistých kobercov, priehľadných okien a zrkadiel a starostlivo dezinfikované.


Sme hrdí na naše vzťahy s našimi zákazníkmi, s ktorými sa snažíme vybudovať profesionálny a priateľský vzťah na báze rýchlej reakcie na ich požiadavky, vždy s dôrazom na kvalitu a minimálnu nutnosť asistencie zo strany zákazníka. Vzájomná dôvera je pre nás všetkým.