UMÝVANIE VÝKLADOV

Umývanie výkladov v Bratislave realizujeme počas aj mimo otváracích hodín. Je na zákazníkovy, ktorá varianta je mu pohodlnejšia.

Zákazník si môže vybrať jednorazové umuývanie výkladu, prípadne pravidelné umývanie výkladu. Pokiaľ ide o pravidelné umývanie výkladu, je cena umývania nižšia. Servisné umývanie výkladov realizujeme najčastejšie v intervale 1x za mesiac. 

Umývanie výkladov v Bratislave a okolí realizujeme väčšinou v obchodných centrách niekoľkokrát ročne, keďže prašnosť v obchodných centrách nie je taká vysoká ako v exteriéri. Pokiaľ však ide o výklad nachádzajúci sa v exteriéri, odporúča sa jeho umývanie minimálne raz mesačne, pretože prach a dážď zanechávajú na výklade nechcené stopy a takto znečistený výklad nepriťahuje zákazníkov tak, ako výklad ktorý je dokonale čistý. 

Každé obchodné centrum si stanovuje pravidlá, na základe ktorých je možné vykonávať umývanie výkladov. Preto sme nútení vykonávať umývanie väčšinou v skorých ranných hodinách pred otvorením centra, prípadne po záverečnej vo večerných hodinách, aby neboli návštevníci centra nijako vyrušovaní.